Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz DM-Fan #5101 üzenetére

    Sajnos ez is elég baj, mert:
    - NEXTGEN konzolról beszélünk
    - és mert az Xbox360 a régebbi, és ahogy te is megjegyezted "korszerűtlenebb" - e szerint nem minden téren
    - és még azért is, mert elvárható lett volna SONY-éktól, hogy erre is kellő figyelmet fordítsanak - kvázi a CELL egy ütősebb, korszerűbb GPU-val lenne az igazán NEXTGEN :K

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • Sundesz

    őstag

    válasz DM-Fan #5101 üzenetére

    Értem, köszi a választ. Elég ügyesen adták ki a képeket a játékról, mert tényleg eszméletlenül néz ki rajtuk, és hát ezt a minősséget vártam volna játék közben is, de ha azt mondod, hogy DiRT simán hozza ezt szintet, akor nem is olyan nagy szám, mint gondoltam. Mindez persze jobb ha most derül ki, mint megvétel után a nagy pofáraesés. Viszont az F2007-es Ferrari-s videók a neten még mindig megdobogtatják a szívem.

    Én is sajnálom, hogy a Sony nem vmi ütősebb GPU-t tett a gépbe, mert ezen kívűl mindenben figyelemre méltó.

    [ Szerkesztve ]

    Hörcsög Powa'

  • tiv83us

    veterán

    válasz DM-Fan #5101 üzenetére

    "Én már csak azért is a PS3 mellett döntöttem, mert azért vicc next-gen konzolnak nevezni egy olyan gépet, ami DVD-alapú és egy nyamvadt Blu-Ray-t sem tud lejátszani, illetve nincs benne Wi-Fi. Szerintem az inkább past-gen. De nem akarok flame-elni."

    En sem akarok flame-elni, de szerintem azert egy kicsit igazithatnal a szemellenzodon, mert ez igy kicsit nevetseges.
    Tehat ami lenyegeben jellemzo az alulmaradt "post-gen" X360-ra:

    - elobb jonnek ki a jatekok nagyresze
    - tobb jatek jon ki ra
    - igaz egy evvel hamarabb jott ki, de joval tobbet adtak el belole /~6 milioval/
    - rezgo motor van a gamepad-ben, ami mar a post-post konzolokban is alap volt /regi xbox pl/, mig a PS3-bol ez valahogy kifelejtodott
    - a Live, amiert igaz havi kemeny 800 pezt le kell perkalni, azert joval elorebb tart, mint a PS3 halozata
    - az un "next-gen" PS3 sehol sincs kihasznalva, szarul, kiforratlanul programoznak ra. Mire megtanulnak ra rendesen jatekokat irni, hogy ki is legyen a hardware hasznalva, addigra az MS mar az uj boxot fogja a piacra dobalni ugyanannyiert, mint amennyiert most egy PS3-at vesztegetnek, hanem olcsobban.

    Az, meg hogy nincs benne alapbol wi-fi meg meg egy "nyamvadt" blu-ray lejatszo sem /ami persze olyan alap dolog manapsag egy atlag haztartasban, hogy nap mint nap hasznal az atlag ember es csak ugy sorakoznak a BR filmek a polcokon/ ezert post-gennek nevezni, egyenesen rohej.

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • bwoay

    nagyúr

    válasz DM-Fan #5101 üzenetére

    szerintem az inkább érdem, hogy a multiplatform címek
    az x360 esetében csak egy DVD-9-ről futnak,
    és mégis ugyanazt a minőséget nyújtják, ha nem jobbat.
    Mindig mondogattam, és teszem ezt most is:
    várjuk ki az első multiplatform játékot,
    amit majd nem sikerül felpaszírozni egy DL DVD korongra.
    Tegyük fel, hogy 2009-ben majd látunk ilyet,
    de akkor már el lehet mondani, hogy az x360-nak volt 3 éve,
    amíg gyakorlatilag csak előnye származott a (drága) BD-ROM mellőzéséből.
    Mert ugye 2005 óta van box, egy évvel előzte meg megjelenésben a PS3-at,
    tehát nem nehéz rájönni, hogy ha még BD meghajtó is került volna bele,
    akkor debütáláskor olyan horror árcédulával került volna a boltokba,
    hogy a 600 dolláros PS3-ra már csak megvonták volna a vállukat az emberek.
    (Arról nem is beszélve, hogy 2005-ben ki a frász merte volna bevállalni a BD-t,
    mint formátumot, mikor még a Sonynak is majdnem beletört a bicskája...)
    Most ott tart a dolog, hogy 40-45-ért megkapja az ember a fapados boxot,
    belerak egy lemezt, és a kijelzőn ugyanaz a látvány fogadja,
    mintha kb ennek a dupláját fizette volna ki egy PS3-ért, és BD-ről játszana.
    (Most kegyesen eltekintek azoktól a játékoktól, amik boxon még jobban is mutatnak).
    A holnapi naptól kezdve pedig a játékok felmásolhatóak a box winyójára,
    kb feleannyi idő alatt, mint ameddig a PS3 telepítget (valamit) a DMC4-nél ;)

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák