Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    válasz VGYke #28828 üzenetére

    Csak a játékkínálat számít, a többi különbség nem olyan jelentős, vagy csak ideológia kérdése.

    Kevés az a játék, ami 1080p-ben megy ps3-on, alapvetően mindkét konzol 720p-ben, vagy alatta dolgozik.
    Magyarítani nem lehet, csak az magyar, amit úgy adnak ki, pl. fifa.
    Várni szerintem teljesen fölösleges, ha elszántad magad, akkor vedd meg, mindig valamivel olcsóbb lesz, de ha mindig csak vársz, akkor sose lesz géped.
    Sok a pletyka az új konzolokról, de közel sem biztos, hogy jövőre kijönnek. Ha lesz is árcsökkentés, akkor is csak ilyen 50$-os lépésekben, kb évente.

    Herczi:Grafika, meg generációk ide, vagy oda, én azért nem hagynám ki az Uncharted játékokat, vagy a Gran turismo-t, és a többi remek alkotást ps3-ra. Simán megéri most konzolt venni, mert olcsó(bb), rengeteg jó játék van rá, amik már olcsón beszerezhetők. Csak exkluzívokból lehet mondani olyan címeket, amikből simán kijön több száz óra fölötti játékidő durván 20k elköltéséből.

    [ Szerkesztve ]

  • Herczi

    senior tag

    válasz VGYke #28828 üzenetére

    Az 1080p-s játék ritka mint a fehér holló (van egyáltalán?), 720p-t szokták felskálázni. Felesleges a két konzol között grafikailag különbséget tenni, elhanyagolható.
    Magyarítani nem igazán lehet, ha a gyártó ad ki patchet, akkor psn leszedi neked, de pc-n se hivatalosan fordítják a játékokat általában, szal ez halott ügy.
    Várni meg felesleges sztem.

    Ha grafikai orgiára vágysz, akkor hagyd ki ezt a generációt, az a hajó már elment.

    Szerk: 1 perccel beelőztek, de kb egyet értünk, ahogy nézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák