Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Scoobyka #27946 üzenetére

    Nem mondanád kimagaslónak? :Y Hát, szerintem inkább azt vizsgáld meg, hogy a játék hány százalékát teszik ki az ilyen, grafikailag "hibás" textúrák! Szerintem kb. 1%-át sem. Ráadásul vedd hozzá, hogy most jelent meg a játék és még egy darab patch sem jött hozzá, pedig biztosan fog, nem is egy! A hajós pályán a víz egyértelműen bug és nem grafikai hiba, azt tuti, hogy javítani fogják, volt már rá példa a korábbi részek során is. Ez egyáltalán nem megmosolyogtató 2011-ben sem, egy ilyen komplex és hosszú játéknál azon csodálkoznék, ha nem maradna benne bug.
    A szomorú inkább az, hogy a PS3-ra megjelenő címek 80%-a ennél sokkal durvább hibákat, vagy eleve butított megjelenést tartalmaz. Nézz meg mellette egy akármilyen multiplatform címet, akár egy BF3-at, egy COD-ot (akármelyiket), egy Rage-et, vagy más blockbuster címet. Kb. hánysz attól, amit azoknál látsz és nem azért, mert egy-kétóránként feltűnik egy mosottabb textúra, hanem azért, mert az egész olyan, vagy még durvább esetben csak akkor látsz éles dolgot, ha megállsz és vársz 1-2 másodpercet, hogy legyen ideje a gépnek betölteni a textúrákat (lásd Rage). Az Uncharted 3 grafikailag olyan gyönyörű, mint nagyon kevés cím PS3-on. Rendkívül komplex munka, a legtöbb textúra még közelről is pengeéles, a karakterek kidolgozottsága is félelmetes (különösen az, hogy még az ingame movie-kban is látszik, hogy épp milyen fegyver van nálad), a mozgásuk pedig a mocap-nek köszönhetően tökéletes. A GoW-ban én több helyen láttam sokkal durvább grafikai hibákat, illetve nagyon sok glitch-et is.

    Szóval szerintem az Uncharted széria bármelyik rész (ide értve a harmadikat is) bőven benne van a top5 legjobb grafikájú PS3 címben.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák