Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gandras

    tag

    válasz Gebriel #2684 üzenetére

    Ma kicseréltettem a gépet a szervízben ez már tökéletesen működik :) kipróbáltam az mkv videó file átalakítást vob ra kevesebb mint 10 perc volt az aláírásomban szereplő géppel, kiírtam adatlemezként és lejátszotta :DD (az Indiana Jonesnak volt valamejik része HD ban :DDD ) , Viszont a GTA 4 el nagyot szívok, CSAK a GTA4 fagy de nagyon sűrűn valamikor a játék elindítása után 1 percel :O olvastam hogy van valamilyen hiba a játékban és nagyon sok embernél előfordul ugyan ez , tud valaki valamiyen hibajavításról ami már a láthatáron van :F Vagy valaki tapasztalt ilyet és netán tudja a megoldást? Sokszor fagyás után ujra kell teni a játékot vagy a save filet kell törölni mert különben EL SEM INDUL a játék :O De a Gran turism Proluge az év játéka nálam :DD az tökéletes :))

    Vagy holnap délután vagy hétfőn leírom (sajna most nincs időm :O ) részletesen az mkv ""lejátszását"" PS3 on 1 filmet 10 perc alatt át lehet alakítani és már kész is, ez szerintem teljesen jó így már szinte mindegy, hogy az mkv. "úgymond nem támogatja" :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák