Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Mazsika #22312 üzenetére

    Én anno a 40 GB-os gyári HDD-t cseréltem 250 GB-osra, amiből vagy 60 GB most is üres, pedig soha nem volt annyira tele a gép, mint most. Nekem is vannak fent demók, zenék, egy-két film és mégsincs közel sem tele. Warezolni meg akar a hóhér, így sincs időm végigjátszani azt sem, amit megveszek.

    Killzone 3: Leszedtem én is a single demót. Szerintem alapvetően rendben van a játék, grafikailag mindenképp, szerintem hozza a kor színvonalát. Az irányításon tényleg sikerült javítani, de azért még mindig közel sem tökéletes, a multi demóban viszont nem volt még ennyire sem jó. A játékmenetből egy pörgősebb részt kaptunk, gondolom a teljes játék azért nem lesz ennyire feszített tempójú, sajnos a 2. rész is leült itt-ott. A demó végéből azért lehet sejteni, hogy mire fog épülni ez a rész, de nem fogok spoiler-ezni. Azt gondolom, hogy egy tisztességes iparosmunka, biztosan korrekt játék lesz, megérheti az árát, bár szerintem én várok vele, kicsit már csömöröm van a sok FPS-től, úgyhogy nálam valószínűleg a Little Big Planet 2 lesz a következő.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák