Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz DM-Fan #20337 üzenetére

    A PS3 Slim eljövetelével, a Sony igazán lecserélhette volna a grafikus chipet egy modernebb darabra, a Cell processzor kellően erős, így az maradhatott volna.

    Persze, tudom, ez nem szokás konzolos körökben, de jól esett volna :)

    https://vertigostore.eu

  • mr.dana

    aktív tag

    válasz DM-Fan #20337 üzenetére

    "Meg persze aki új gépet vesz, az valószínűleg több mindenre is szeretné használni és egyébként is nagyobb összeget szán rá." De mire ? akkor itt mindenki atomfizikus v főmérnök, közbe meg itt(ott) kérdezgeti hogy milyen gépet vegyen ..?

    "De mondjuk az is ritka, hogy nulláról építesz fel egy gépet." ezek szerint mégse, nézd meg a hsz-ek zömét......... mint ahogy pl. én se tudom fejleszteni az enyém, dobhatom ki a pics@ba mert ez nem kompatibilis ezzel ,az meg azzal, jó mondjuk öt éves 129-ért vettem anno ,ja és azóta cseréltem benne VGA-t meg 2X tápot, ram-ot szóval még így is költöttem rá és egy fostalicska az egész ..kuka..
    Na de vissza az eredeti témához, szerintem a lényeg: a PS célhardver (elcsépelt kifejezés) nagy plazmára és egy normális erősítőre ,jobb hangfalakkal kíváló..
    a PC meg inkább egy frankó lcd monitorral , fejhallgató , egér , stb ...
    szerintem még mindig ez a jellemző.... most értem , hogy te azt mondod ,megoldod a PC -t is a nagy kijelzőn ,de valahogy még se oldja meg senki. vagy full milliomos és akkor vesz 1 félmillás PC-t hozzá kivetítőt, meg 1 házimozi szobát... Csak az nem itt fogja kérdezgetni ,hogy 65 v 75 -ért vegyen 1 ps-t .......

Új hozzászólás Aktív témák