Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kisJack #20248 üzenetére

    Kb. az Uncharted-széria lenne az egyetlen exkluzív tartalom, ami miatt sajnálnám, ha véget érne a PS3-felhasználásom. A GT5-öt még ugyan nem láttam, de az autós címek egyébként is kevésbé mozgatnak, a hentelős GOW sem hoz túlzottan lázba, bár tényleg nem rossz, de nem az én stílusom, a Little Big Planet tetszik, de meg lehet lenni nélküle, a Killzone-széria meg szerintem csak erős középszerű, szintén nélkülözhető. A többi exkluzív cím meg szerintem annyira nem különösebb, nagyjából megvan a megfelelőjük PC-n is. A multiplatform címek meg lassan már a PS3-on muzsikálnak a leggyengébben, a gép Sony általi folyamatos butításáról és a plusz opciók hozzáadásának mellőzéséről már ne is beszéljünk. Tényleg prémium érzetű a gép maga, a felület is tetszetős, kényelmes, de szerintem közel sem ér már 70 eFt körüli összeget, hiszen ebből az összegből sokkal jobb képességű PC is összerakható, aminek felhasználási köre is jóval bővebb, ráadásul a játékok is olcsóbbak rá, kb. 70%-a egy újonnan megjelenő PC-játék ára a PS3-verzióénak és ugye ezért cserébe a PC-verzió sokkal-sokkal szebb is a legtöbb esetben. Szóval nagyon nem hinném, hogy beruháznék újonnan egy másik PS3-ba, ha a jelenlegi megadná magát. Megpróbálnám korrekt áron javíttatni, ha ez nem megy, akkor megválok a játékoktól is és bízok abban, hogy a következő generáció időtállóbb lesz és fejlesztésben is normálisabban áll majd hozzá a Sony, bár az ebbe vetett hitem erősen megingott a Sony elmúlt 2 éves, PS3-mal kapcsolatos ténykedése láttán.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák