Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz DM-Fan #17250 üzenetére

    "Teljesen mellékes, hogy miben más hardverileg a PS3, ez a Sony felelőssége, hogy felvállalta a merőben más architektúrát."
    Ebben teljesen igazad van. Ugyanakkor azt sem szabad elfelejteni, hogy sok-sok programozó úgy van vele, hogy szorít a határidő, fog a fene optimalizálni. Persze, lehetne könnyebben rá fejleszteni, ha a Sony megoldotta volna, de nem jött össze, elcseszték, kár ezen keseregni. Főleg azért, mert a ps3 most jár ott ahol a ps2 2004 környékén, vagyis egy középkategóriás PC lazán leveri, ahogy te is mondtad már sokszor. Tehát komoly mai szemmel felső kategóriás grafikát szimplán felesleges már várni a géptől. Én remélem, hogy a gt5 nagyon szép lesz, megmutatja mit tud a gép, aztán a Sony-vagy legalábbis a PD- elkezd készülni a ps4 launchra. Szerintem egyébként az, hogy sokan temetik a ps3at az részben hülyeség. Szimplán azért, mert attól ,hogy te, vagy más ember aki hozzáértő ezzel foglalkozik, az nem jelenti azt, hogy pistike is ezt fogja nézni. Nem egy ismerösöm mondta, hogy milyen fasza a ps3 és úristen a grafika, mikor mondtam nekik, hogy sikerült egyet vennem.

    Egyébként én személy szerint úgy vagyok ezzel az egész dologgal, hogy a Blu-ray és a gép tudása, és külseje(80GB fat) miatt számomra egy kis mini központi center, ami miatt egy X esélytelen, lévén az "csak" egy konzol. És szerintem sok más ember is így van vele. A grafika folyamatos figyelése, pedig szerintem egy felesleges stressz az embernek. Mi értelme nézni, hogy a PC szebb, mikor nyilvánvaló, mindigis 2-3 év alatt utolérték a konzolokat a PC-k grafikában.Én részemről már rég nem foglalkozom ezekkel a grafikai dolgokkal, számomra egy GT5P is bőven a szép kategóriát súrolja. Emellett játszom ps1el és ps2vel, nemsokára veszek PSP GO-t, szóval szerintem ez is jelzi, hogy én elszórakozom egy 15 éves játékkal is-a grafika figyelés nélkül- ha az jó. Ha nem akkor meg szart sem ér az ilyen olyan effekt....

Új hozzászólás Aktív témák