Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    üdv,

    van/lehet azonosság albert555 és vargvikernes között, esetlegesen a korábbiak vonatkozásában; link?
    a fő probléma az erőltett linksys reklámozás, és a fenti tagokkal kapcsolatban nem csak nekem tűnt fel az - esetleges - azonosság (link), az azonos szóhasználat(ok), de szinte nulla szakmai ismeret és alátámasztás a linksys routerek mellett, akkor is azt javasolták, amikor olyan igények lettek megadva a kérdezők által, amit a linksys adott típusa nem - vagy egyik sem - tud, például 3g mobilinternet megosztása, vagy erős wifi szórás, ahol adott típusú, beépített kis antennás linksys router elvérzik a többi alternatíva mellett, ráadásul a specifikációkat sem ismerik, még az általuk javasolt linksys routerek esetében sem, csak annyit tudnak mondani, hogy nekik bevált, de mellette persze sok más gyártó termékét is kipróbálták, és egyik sem volt okés, mindegyikkel problémák voltak, csak a linksys a jó!
    régóta megy, a kezdeti hozzászólások;
    jonasbrother - link és link
    eugenehu - link és link
    puglife - link és link

    és mostanság a (gyanúsnak tűnő) folytatás;

    link és link
    vargvikernes - link

    amennyiben csak nekem - illetve másokban is felmerült a kimondott linksys reklámozás, például: link és link - gyanús a dolog, de nem eléggé megalapozott, úgy elnézést, hogy felesleges munkát adtam az illetékes(ek)nek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák