Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pingwin92

    aktív tag

    válasz csihagáz #2145 üzenetére

    Hát, ezt sajnos nem tudom megmondani, ugyanis én nem szoktam fotózni. Nem nagyon van, mit. :D
    És mostmár nem is tudom megnézni, mert sikerült kicsit eláztatnom a N10P-t, és a kijelző most nem érzékel. :O

    Amikor megvettem azért egy pár érdektelen képet lőttem itthon, de egyből töröltem is.
    Azt néztem, hogy a fehéregyensúlyt egyik se tudta rendesen belőni, bár ezt leginkább azért, mert gondolom egyik teló automatikája se gondolta, hogy mi ilyen sárga fényű izzót használunk. A másik amit néztem, hogy azért az F5-ön jobban látszott az élesítés, az a tipikus fehér kontúrozás, amitől olyan lesz a kép, mintha egy téli deres reggelen készült volna, ahol mindenre kiült a dér. Azért a N10P sem volt erről mentes, csaj az F5 erősebben túl volt processzálva.
    Most– összehasonlítás nélkül – lőttem néhány szintén érdektelen képet beltérben lámpafénynél, és mintha így HyperOS-szel jobb lenne, kevésbé csinálja ezt, amit az előbb írtam. Annál az összevetésnél még MIUI 14-en volt az F5 – a N10P meg MIUI 13-on, ennyire volt tudományos az a "teszt". :D

Új hozzászólás Aktív témák