Keresés

Aktív témák

  • Norbi83

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!
    Jelenleg egy 82-es Panasonic crt tv-m van amivel a mai napig semmi gondom nem volt, viszont mégis váltanék. Régóta olvasgatom a fórumot és arra jutottam, hogy szeretném egy plazma tv-re cserélni. Személyesen is voltam szétnézni és nekem a g20-as széria nagyon tetszik. A 42"-os méretet kicsinek találtam az 50-es viszont már nekem túl drága, ezért a 46g20-ra esett a választásom. Nézési távolság durván 2m lenne. Elsődlegesen filmek és sorozatok nézésére használnám Ps3 media serveren keresztül illetve Ps3 játékokra(persze csak okosan). Természetesen azért tv-t is néznék rajta. A baj az, hogy tányéros upc-m van és attól tartok elég csúnya lenne ezen a kép minősége. (Kábeltévé kilőve mivel a helyi szolgáltató mind képminőségben mind kínálatban siralmas...) Van esetleg valakinek g20+tányéros upc-vel tapasztalata? Már csak ez az egy dolog tart vissza a vásárlástól...

  • Norbi83

    csendes tag

    Hosszas olvasgatás és tanakodás után hétfőn megrendeltem én is a már sokat emlegetett úrtól egy 46g20-at és tegnap este már el is hozhattam. Összeszerelés közben kicsit fölmerült bennem, hogy ez brutálisan nagy és hogy biztos szükségem volt-e nekem erre? Bekapcsolást követően ez a bizonytalanság rögtön szertefoszlott... Hát egyszerűen gyönyörű képe van! Rövid próbálgatás során nem fedeztem föl semmi hibát szerencsére. Zúgni picit zúg, de csak nagyon közelről hallom és ez engem egyáltalán nem zavar. Sok hasznos infóhoz jutottam itt a fórumon csupán olvasgatással úgy, hogy kérdeznem sem kellett. :C

    Egy kérdésem azért mégis lenne ami elég off. Van valakinek tapasztalata ps3 media serverrel? Mindent lát és olvas sz.gépről. A gondom az, hogy nem tudok hangsávot váltani. Van erre valami megoldás?

  • Norbi83

    csendes tag

    válasz RZozo #32907 üzenetére

    Én december közepén regisztráltam a g20-amat és múlt hét pénteken kaptam meg email-ben az 5 év garanciára vonatkozó jótállási jegyet. Szerintem hamarosan te is megkapod.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák