Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz ProEvoFan #104519 üzenetére

    Yamauchi-t szerintem a legkevésbé sem érdekelték a játékosok eddig sem. Ő csak készítgeti a saját kis szerelemgyerekét, saját magának. :D Azért vannak erre utaló jelek.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • polonic

    félisten

    válasz ProEvoFan #104519 üzenetére

    Igyekeztem több helyről, hitelesnek tűnő forrásokból infot gyűjteni. Így amit eddig olvastam róla, nekem elég volt ahhoz, hogy ne vegyem meg. Persze figyelembe véve a pozitívumokat is. De sajnos kevés lett.

  • axlfsi

    veterán

    válasz ProEvoFan #104519 üzenetére

    Pedig ha lett volna egy pár órás refund lehetőség, biztosan nem gyűlt volna össze ennyi negatív vélemény (és negatív reklám), ami hosszútávon segíthette volna jobban a komolyabb eladásokat. Hiszen, (én lealábbis) ha így jártam volna, biztos nem szarozok telesírni a netet - annál fontosabb az időm, hanem refund és megyünk tovább... de itt valahol értem miért a "sírás", ha egyszer nincs más "eszköz" a kezükben, a magukat átvertnek érzett vásárlók.

    Ehhez képest ugyan be lett szopatva az előrendelői tábor és a bizakodó első-napos-vásárlók, de - én adom és hála istennek, hogy őszinte véleménnílvánítás van a Világon - a tények magukért beszélnek, speciel engem nem zavar ha leírják a véleményüket és tapasztalatukat (bizony! a negatív véleményt is meg kell hallgatni, ahogy bezzeg a pozitív meg jellemzően senkit sem zavar) és bizony sokan nem fogják ezek után megvenni. Hogy mi a jobb a GT hínevének és a kiadónak, én nem tudhatom. Csak szvsz, ahogy én látom, írtam véleményt.

    Mindettől eltekintve! -> valaki - aki ismeri mert játszott vele és voltak élvezetes órái - megtehetné, hogy végre összefoglalja mitől is JÓ a játék, ellentétben a sok negatív véleménnyel vagy akár meg is cáfolva azokat (mondjuk ez utóbbi nehéz lesz, mert amikről olvastam, mind tények voltak).

    Szóval, írjatok róla jókat! Mitől jobb pl. mint a korábbi / egyéb autós játékoktól (ne is szorítkozzunk szorosan PS exkluzívokra, ha szabad ilyet mondani, tehát bátran kapjon említést egy másik platformra írt hasonló témájú játék is, ha hasonlítatok). Én direkt nem hozok konkrét szempontokat, mert nincs sokrétű és objektíven személyes tapasztalatom.

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák