Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    Topikgazda

    válasz .LnB #104097 üzenetére

    Én, kedves barátom, ott vagyok a kezdetektől a jelenig, megszámlálhatatlan órát töltve a szeriával, így jól tudom, mit képvisel, milyen úton halad, és mit akar a jövőben. Vágom az irányt, ennyire egyszerű, szóval ennyit a "bízom a jövőbenről". Nyugi, ha mégse jön be a számításom, neked szólok először. ;)

    A "kritika" pedig, ami inkább csak egy csalódott játékos siráma, olyan dolgokat említ, ami soha nem is volt, és nem is lesz a Gran Turismo profilja. Aki nincs azzal tisztában, hogy a GT mit képvisel, mit akar átadni, az persze hogy hőbörög - csak éppen nem jogosan. A játék pedig ne is változzon soha ezeknek az embereknek a hatására, mert akkor tekintélyes 2 és fél évtizedet köpne le. Maradjon inkább olyan, mint egy keveseket érdeklő művészfilm egy blockbusterrel szemben. Lehet nem lesz kasszasiker, de azok akik elkötelezettek a játékkal, legalább megkapják azt, ami miatt elkötelezettek. Mondhattok bármit, lehet Forzával meg Driveclubbal dobálózni, soha, semelyik nem fogja úgy prezentálni az autózást (pozitív értelemben) mint a GT. Másban lehetnek jobbak - lehet menni akkor azokkal játszani.

    A mikrotrazakciókról meg... szidjátok a nagyságos Sony-t. Ez az ő saruk. ;)

    (Az Elden Ringes példa jó poén volt, csak kár hogy nem volt vicces.)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák