Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    válasz .LnB #72916 üzenetére

    Hát na igen, bár sajnos a gameplay-re is hiába kukkantottam rá annó, ott se láttam hogy mi az a hűha hát én ezt játszani akarom...
    De mondom, biztos velem van a gond, egyszerűen ezek a poszt apokaliptikus tematikák alapból nem vonzanak.
    De az is igaz, hogy azért 30 perc gameplayből nem derülnek ki olyan finom részletek, amik az élmény végére megszerettetik az emberrel a szereplőgárdát és a játékot...
    De a Collectionben úgyis benne van, úgyhogy ha egy nap nagyon nem lesz mit játszanom neki ülök és maximum csalódok egy kellemeset.
    Most épp a Death Strandinggel vagyok így, azt se értettem nagyon, de hamarosan adni fogok neki egy esélyt.

    #72919 ProEvoFan

    Értem, bár ez nem olyan jellemző ami kifejezetten kiemelné a tömegből... de ezt biztos te is tudod, és gondolom azt implikálod ezzel hogy a sztorin és a prezentáción keresztül az ember megszereti a karaktereket és érdekli hogy mi történik vele/velük ami már azért már egy olyan dolog amit nem minden játéknak sikerül eltalálni, így ez tényleg egy meghatározó aspektus lehet azért.

Új hozzászólás Aktív témák