Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakydakillah

    senior tag

    válasz Bazsi1987 #40629 üzenetére

    Nalam is hasonlo a szitu, munka-csalad mellett mar nincs tul sok ido gamerkedesre.
    Nekem csak ugy 5oram lehet a jatekban, meg tanulo vagyok.
    Szoval meg eleg gyenge kocsikkal viszem a karriert. Mar klubtag vagyok, es havernak ugy 100oraja lehet benne :-) O mar max rangon van, es online versenyez. Ott a jatek lenyege - alapits klubot, erjetek el kozosen minel tobb pontot. Valamint ott a rengeteg challenge. Ha ugy erzed, osszeraktal egy brutal jo kort, azt feldobod netre, hogy dontse meg valaki ha tudja. Esetleg elkuldod valakinek szemelyes kihivaskent. Ha az ilyesmik megdontogetese erdekel, akkor eleg hosszu idore lekot a jatek :-)
    En tegnap dobbentem ra, hogy meg nagyon kezdo vagyok, es behivtak multiba, es egy Agerat kaptam a seggem ala esoben. Sok mindent tudtam, csak nem uralni a kocsit :-) Ez nem nfs, hogy 400al driftelsz gond nelkul kanyarokban. Itt jol falhoz lehet csapni a kocsit :-) Es ez jo erzes. Nem vagy a palya kiralya, aki non-stop elso gond nelkul, hanem ugymond harcolni kell :-)
    Ami viszont inkabb idegesito volt, a mar emlitett varakozasi ido + a barmok, akik kanyarban kiloknek - de ez utobbi nem a jatek hibaja.

Új hozzászólás Aktív témák