Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz #20844032 #163164 üzenetére

    Azért sajnos vagy nem sajnos, nem vagyunk elhalmozva exklúzív címekkel, GOW után úgy érzem a Spiderman az, ami szintén megér egy misét.
    Ha minden hónapban jönne egy gigantikus játék és tele lenne hányva a topik, még aztmondom rendben, de ez inkább arról szól, hogy egyesek nem akarnak az adott játékkal játszani vagy pusztán nem most érdekli őket, és akkor őket ez zavarja, hangot adnak neki, és a bátor szellemű felhasználók így minden játékra csinálnak egy topikot a játék nevével.. Ki-ki döntse el, hogy ez mennyire hasznos, főleg az hogy én most odamenjek, és az adott játék topikjában linkeljek be egy youtube videot a játékról és ne itt, ahol szintén elfér..
    Mert ha alig használt flottír zoknit raknék/raknánk be egy ps4 topikba akkor megértem a zúgolódást, hogy minek hol van a helye, de így tök értelmetlen...
    Viszont amiből elegem van: (emiatt is nyugodtan lehetne topikokat nyitni minden pontért)
    1. Megéri ps4-et vennem, vagy várjam meg a ps5-öt?
    2. Hangos, vagy nem hangos?
    3. Nagymamám horgolóval kötött terítőjét rárakhatom? nem fog melegedni?
    4. ps+ fiok, apáról fiúra száll, vagy miért bannoltak, ha kifizettem a vételárát, csak visszamondtam a kártyát
    5. Nektek nem ujjlenyomatos?
    6. Elment a képem, csinálok táblázatot, mindenki írja össze milyen tv-je van és milyen gépe
    7. joy kupakja elkopott
    8. laggolok eszeveszetten
    9. trailer linkek tömkelege
    10. 4 nap múlva megjelenik, már várom, suliba se megyek miatta.

    Amugy a prohardver tervezői, írói, kitalálói nem véletlen raktak spoiler gombot a hozzászólásba, ha valaki a játékról ír olyat, ami titkos, akkor berakja spoilerbe, és csak akkor fogja látni,, ha rátolja az egeret... Kivételt képeznek a mobilosok, akiknél megjelenik... De akkor meg ne olvasd el.

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák