Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Tudom, hogy nem szakmai fórum, de azt is tudom, hogy mások is foglalkoznak itt ilyesmivel.

    Bátran állíthatom, hogy pályafutásom egyik legdurvább, ha nem a legdurvább laptopbelsőjével találkoztam ma. Pontosabban ennél durvábban elkoszolódott gép is volt már nálam, de ez valahogy más. Ennek bukéja van! Már felnyitás előtt éreztem, hogy itt valami nem lesz okés, mint bármelyik gombot benyomva bent is maradt... és felnyitva konkrétan egy legdurvább késdobálós kocsma tárult elém, ami a szagokat és hangulatot illeti. Cigaretta hamu, dohánylevél, szotyihéj darabkák, stb.

    Egy kép ízelítőül, a többi kép itt.

    :DDD

    Konkrétan ez olyan kosz, amit könnyen lefújni sem lehet, mint általában a simán beporosodott gépeknél, amiknél egy fújás és már tiszta is minden. Ez meg van kínálva egy kis ragacsos kólával, sörrel, meg kitudja még mivel, így masszívan rá van tapadva mindenre a kosz.

    Ezzel foglalkozó szakikhoz a kérdés: hogyan oldjátok meg az ilyen helyzetet? :D Van valamilyen olyan alkoholos oldószer, ami ezt feloldja, de az elektronikában nem tesz kárt? Attól tartok, ez nem lesz egyszerű menet...

Új hozzászólás Aktív témák