Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dluinet #61273 üzenetére

    Rendszeresen arra vagyok figyelmes, hogy mikor megyek Szentlőrincre a hatoson, még itt az elkerülőn Pécsett mennek 70-el a száraz hibátlan úton, de ahol a 70-es tábla van a biciklis átkelő miatt a pláza után, ott viszont általában gyorsabban mennek. :F
    Ugyanez szokott lejátszódni ahogy elhagyod a Pécset a Tortyogónál, ahol megint lassítani kellene, utána visszalassulnak, én meg kínlódjak az előzéssel a 3 hengeremmel...

    Az is szép szokott lenni ahogy az elkerülő becsatlakozik a körforgalommal a hatosra, ott félelem érzet nélkül vágnak be a város irányából a körforgalomba, nem is érdekli őket, hogy jön autó a sávban.

    s7evcsenko: nem, az is 2013 végén volt. Tudod, valamiről beszélni kell. :) Mindegy nekem ki van a város élén, csak tegyen térfigyelő kamerákat a Zsolnay negyedbe, meg rendőr járőröket. Arrafelé járok munkába, szükség lenne arra a környékre az ott lakók miatt, nem rég már 2 c. örömlány is kínálta ott magát, egy percre a Kodály központtól...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák