Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Nos, most beszéltem az Otp help-desk ügyintézőivel. A hölgy nagyon készséges volt.

    Azt mondják, hogy a kártya használata nincs korlátozva belföldre, hanem világszerte elfogadott. :F

    Nem tudják miért jelzi paypal azt a regisztráció során, hogy a bank utasítja vissza a kártya regisztrációját, mivel az otp rendszerében nem került rögzítésre h. bármilyen szolgáltatást próbáltam igénybe venni a tegnapi napon, amit az otp visszautasított volna.

    - a hölgy ismerte a paypal-t, valamint, hogy a kártya regelést követően a számlámról pénzt emelnének le, és azt a négyjegyű kódot is említette, amit Ti itt korábban -

    Említettem, hogy más bank által kibocsátott visa electron kártyát a paypal elfogad, és mivel az oldalukon fel van tüntetve az internetes vásárlásra történő felhasználhatóság, ezért kérem a bejelentésemet panaszként kezelni, és kivizsgálni, hogy miért csupán az otp visa electron kártyájával van probléma a paypal-nál. Hiszen ez a legbiztonságosabb módja az internetes vásárlás ellenértékének a kiegyenlítésére.

    Megkaptam a panasz iktatószámát, kivizsgálják és értesítenek.

    Természetesen kértem, hogy amennyiben a kártya felhasználhatóságát ilyen célból az OTP limitálta - és ezt nem lehet feloldani a tulajdonos által - , úgy az oldalukon ezt külön tüntessék fel, mert jelenlegi formájában megtévesztő és félrevezető információkat szolgáltatnak az ügyfeleknek :(((

    Azt hiszem h. ennek a végét megvárom, és a válasz függvényében a paypal-lal is felveszem a kapcsolatot h. ennek az egésznek a végére járjunk és végre tiszta víz kerüljön a pohárba és másnak ne kelljen ezt az utat végigszenvednie.... (nem beszélve arról h. akkor a mások által említett bank visa electron kártyáját mi a rákért fogadja el a paypal??? nem irigykedem csak nem értem :F)

    üdv,

    dbius

Új hozzászólás Aktív témák