Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz MaCS_70 #43739 üzenetére

    Ezt a 7210N AP-t egyszer kihagytam. Ezt nem bántottam, amíg a CPE210 nem lett jó, mert az a vonal fontosabb volt.
    Viszont ezt az írásomat visszaszívom:

    "AP antennákat reseteltem, és a 842ND-vel már mindkettőt el tudtam érni.
    VISZONT, valamiért nem működik egyszerre mindkét AP. :(
    Amint beállítom az egyiket, elmegy a másik. De miért???
    Teljesen más LAN tartományt adok meg mindkettőnek. 192.168.0.240 és 192.168.0.253 és mégis az egyik beáll/elmegy."

    Ugyanis nagy balek voltam! :W :D :B
    Ugyanis belekeveredtem az AP tápokba, és mindig ugyan azt reseteltem! :D :B
    A 7210N AP-t csak kintről lehetett resetelni, a CPE210 AP-t viszont lehetett bentről is a tápján keresztül.
    Én meg fordítva emlékeztem, hogy ennek ez a tápja a másiknak meg az. Így futottam bele ebbe a hibába! :W :B :D
    De mivel a 7210N AP-nak nem volt jó a LAN csatlakozója, ezért az sosem tudott Internetet szórni.
    Látni lehetett Wifin a hálózatot, csak sosem értettem, hogy akkor miért nincs Net. :U
    Valószínű mikor a routert kinyírta a villámcsapás, akkor az is kapott, csak most adta meg magát.
    Mivel a CPE210 működött miután rájöttem, hogy mekkora balek voltam, akkor leszedtem a helyéről a 7210N AP-t, és kiderítettem a problémáját, mert itt könnyebb volt kábelt cserélni (hogy kizárjam azt a hibát is), mint a tetőről lehúzogatni 30m kábelt.

    [ Szerkesztve ]

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák