Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Soma01 #31485 üzenetére

    Többet egyszerre problémás nézni, mert elkezd megállni és széthullani a kép, majd megszakad. A kamerákhoz kapott program jobb erre, egyrészt mert szoftver dekóderes (nem lehet gond a 4x1080p, ha a DXVA-t erőltetné a VLC, a CPU viszont elég erős ezen a gépen, ahol most próbálgatom), illetve folyamatosan próbál újracsatlakozni, de ott is csak ritkán látok kimerevített állóképet, inkább az "initializing.." vagy "lost, reconnecting..." van az ablakokban, vagy egy pillanatkép odafagyva.

    Kipróbáltam itthon a lánc több elemét is külön-külön, mielőtt felszereltem távolra. Be voltak kötve az itthoni helyi hálóra a kamerák és nézegettem a képüket, rögzítettem pár órát, stb. Illetve az SXT-ken is lövöldöztem át adatokat szobán belül. De az valahogy kimaradt a tesztfázisban, hogy az SXT-ken lövöm át a kamerákat.

    A felvevő az egy AMD 5600K CPU-s PC, ami egyben a NAS-om is. SMB-n nem kottyan meg neki kihajtani a gigabites vonalat (3db 7200RMP HDD van RAID5-ben).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák