Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ernest.

    tag

    válasz mezis #28765 üzenetére

    Switch módban van a routerünk, és igen, a modem/router nemrég lett cserélve, de az előzővel (ami csak modem volt) is ugyan ez volt a helyzet.

    Az volt a történet, hogy DIGI 1000-es netre szerettünk volna váltani (UPC 30-as volt), és decemberben meg is rendeltük, ekkor vettük a routert is Black Fridayon, és behúztam kábeleket, mert eddig a 30Mbithez elég volt egy párforintos USB wifi stick is. Aztán azóta basztak bele jönni, emailben való megkeresésre 2 hét alatt nem válaszoltak, telefonhívásra 5 perc várakozás után sem kapcsoltak. Szóval a UPC-t upgreadoltuk 120-ra, mert ők kb rögtön felveszik a telefont, és ha volt is probléma, gyorsan és kedvesen reagáltak. De ha már megvettük az új routert, akkor inkább erről használjuk.

    A UPC routeren kikapcsoltam a wifit, és a LED nem is villog, de a Wi-Free-t ettől függetlenül látom, és a menüben is aktívnak mutatja, de ezt én nem módosíthatom.

    Szerkesztve:
    Ja és hónapokig használtuk még az upgread előtt önmagában a UPC routert és azzal sem volt jobb a helyzet, de azzal az adatforgalommal nem is nagyon erőltettük, de most már (a 120-al) azért azt hittük jobb lesz a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák