Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz kazsmerlaca #29724 üzenetére

    Nálam sem az Aguard, sem a uBlock nem operál már..
    Cache törlése megvolt, frissítettem az adatbázist és semmi.
    Ötletek?
    (Saját blokkoló már régóta nem megy)

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz kazsmerlaca #29724 üzenetére

    Érdekes, mert múlt héten több tucat zenekar YT videójára ránéztem (mikor írtad, hogy Adguard azóta sem vérzett el), hogy tetszik-e a stílusuk (Vivaldi, aktív AG és Ghostery kieggel) és egy vidinél sem volt probléma.
    Tegnap és ma viszont ellenőriztem volna, hogy most is működik e figyelmeztetés nélkül, de már az első megnyitásnál bedobta, hogy engedélyezzem a hirdetéseket.

    Vivaldiban összes kieget letiltottam, Vivaldi újraindít és ugyanúgy ott a hirdetések engedélyezése figyelmeztetés. (Vivaldi saját blokkolója tiltva van és korábban is tiltva volt)

    Adguard-ot DISABLE-re rakva (pl. főablakban vagy óra melletti ikon jobbklikkes menüjéből) és egyből indul a kérdéses videó (ghostery + többi kieg engedélyezése mellett is)

    Viszont AG DISABLE nélkül EDGE böngészőben (AG asszisztens kieg telepítve hozzá) szintén probléma nélkül indult a videó

    GG fiókba természetesen be vagyok jelentkezve Vivaldi és Edge alatt is

    Opera alatt is rendben ment a videó, de ott nem is vagyok bejelentkezve GG fiókba, plusz semmi kieg nincs telepítve. Még nosztalgiából fent van az opera a gépen hordozható verzióban, de nincs használatban

    Engedélyezett Ghostery-nél a hirdetések engedélyezése figyelmeztetés megjelenésekor Ghostery be is dob egy figyelmeztető ablakot, melyről 1 kattintással privát ablakban megnyitható a videó és gond nélkül - hirdetésengedélyezés figyelmeztetése nélkül - lejátszható.

    Amit még Adguard-hoz hozzátennék:

    Nemrég volt egy kis anomáliám Adguard működésével kapcsolatban. Hibajelentést követően kiderült, hogy a stabil Adguard problémásan kezeli a certifikációkat [link] amit béta verzió használata old meg. Adguardból v7.16.0 (4542) (CL 1.13.115, DL 2.4.37) fut most nálam

    (mondjuk a certificates probléma hozadéka volt, hogy bizonyos oldalakon a reklámok eltüntetésekor ottmaradó üres - helyfoglaló/placeholder - reklámterületek is eltüntetésre kerültek, tehát kikozmetikázott lett az oldal megjelenítése, míg a béta verzióval ezek a helyfoglaló területek újra megjelentek)

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák