Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Fred23 #26273 üzenetére

    Nekem az egész opera fura így,hogy a kínaiaké lett, de pc360 fórumtárs mindenkibe beleköt , beleszúr aki ezen gondolkodik, hogy mi lesz így az operával....

    Végülis ki tudja, ha tényleg van az új kínai tulajnak 1 csöpp esze is, az én logikám szerint nem avatkozik be a fejlesztésbe ,mert óriási nagy butaság lenne az opera hírnevét tönkre tenni, mobilon azért elég szép nevük van, mégha pc-n sose volt népszerű..... szóval én is tartok ettől, hogy kínai a tulajdonos, nekem is vannak aggályaim, de kb ezzel szoktam magam megnyugtatni, hogy mi érdekük lenne bárhogy is lejáratni a böngésző biztonságos böngészés funkcióját, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Egyenlőre úgy vagyok vele, hogy számomra nagyon tetszik a beépítet blokker, a leg gyorsabb böngésző a gépemen kenterbe veri a vivaldit és a chrome-t, ismétlem vannak aggályaim a tulajdonos váltás miatt, de a jelenlegi álláspontom az, hogy a tulajdonos érdeke is, hogy ne tegye tönkre az opera hírnevét, amég nem derül ki valami csúnya dolog,hogy ok van az aggodalomra, addig marad 1-es számú böngésző, mert maga az opera tényleg szépen és gördülékenyen teszi a feladatát.

    A válasz a kérdésre, szerintem igen marad, pl facebookjukon is aktívak ott is reklámozzák, twitteren is stb, .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák