Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Orlin #21118 üzenetére

    Hát az szomorú, ha minimalista lesz, mert az sokszor ekvivalens a butasággal.

    Most komolyan, nem gondolják pofátlannak, hogy mennyire hasonlít így a felület (pl. a fülek lekerekítettsége) a Chrome-éhoz? :DDD

    Néztem a videót, abban meg egy ilyen mondat:
    "this also happens to make lightweight themes look better in Firefox than I think in any other browser"
    Á, picit sem elfogult. :D Amúgy meg nem nagyon vágom, mitől nézne ez ki jobban, mint pl. Chrome-ban a sminkek. A cikkben ez a mondat is vicces: "A Mozilla szerint ez “a legkörültekintőbben dizájnolt böngészőinterfész a Földön, ráadásul megdöbbentően gyors is”."
    "Szeretem", amikor egy cég magát nevezi valamilyen téren a legkirályabbnak a világon... :D

    A letöltéssel kapcsolatos folyamatkezelő meg mitől új? :F A mostani is így néz ki (lásd videó).
    Az viszont szimpatikus, ahogy a gombokat rá lehet húzni a toolbarra, ebben máris jóval okosabb, mint a Chrome, hiszen a felület ezek szerint testreszabható. Hogy majd milyen szinten lesz az, azt nem tudom.
    Igazából a Firefox-szal kapcsolatban nekem is mindig a többi jelentős böngészőhöz (na jó, leszámítva az IE-t :D) képesti relatív lassúságával volt a bajom. Remélhetőleg ebben is lesz gyorsulás. Kíváncsi vagyok, vajon a fejlesztési ütem ott milyen lesz a mostani Operához képest.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • Penge_4

    veterán

    válasz Orlin #21118 üzenetére

    "A trend már több verzióval korábban elindult, de mostanra a Firefox is magáévá teszi a Chrome minimalizmusát, sőt, bizonyos szempontból meg is előzi azt."

    De legbelül egyelőre még az maradt, ami volt. Azzal nincs baj, hogy felületileg igazodik a trendekhez. Akkor van baj, ha a mélyen lévő dolgokat, motort, alapokat vágják ki egy kőbalta kedvéért.

Új hozzászólás Aktív témák