Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #18965 üzenetére

    "Én is tudok szemre ASN.1-et dekódolni ..."
    Nem úgy értettem, hogy én simán tudom szemre dekódolni az obfuszkált kódot :)

    "Mivel ez már a sokadik oldal, ahol belefutok a jquery.min.js-be, így lassan a saját érdekem lesz vagy megszokni az oldalak hülyeségét"
    Mármint itt milyen hülyeségükre gondolsz?

    "Ennyi infóból nem véletlen, hogy a Wand tehetetlen"
    Jaja, ez ettől még lehetséges, de mondom, itt az autocomplete attribútum off-ra van állítva, ami azt jelenti, hogy akkor az automatikus kitöltés nem is fog működni, kényszerítve van a júzer, hogy begépelje az adatát. Szenzitív jellegű adatoknál szokták ezt csinálni, pl. a Neptunnál is ez van, ha belekukkantasz a forráskódba, igaz, ott magára a form tagre határozták meg.
    Persze ettől függetlenül teljesen jogos, amit mondasz, azért SEM működik a Wand, mert nincs form tagbe pakolva. Már csak azért is gyökérség ez, mert így egy szövegmezőben nyomott sima Enterre nem submitolódik maga a form.

    Amúgy látom a jelszómező meg egy sima display:none-nal el van tüntetve alapból, gondolom csak azután jelenik meg, miután ellenőrizve lett külön az azonosító, így nem is tudom hirtelen, hogy jól fog-e működni a Wand, miután form tagbe pakoltuk az egészet mondjuk egy userJS-sel vagy extensionnel. Úgyhogy ez még nyitott kérdés.

    A plain JavaScriptes wrap sem lenne 30-40 sor, majd reggel rittyentek demókódot, de most inkább aludni kéne. :DDD

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák