Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz kiskaktusz #18199 üzenetére

    Nálam ebben a pillanatban probléma nélkül megy Opera 12.11-en (build 1661), YouTube nem HTML5, hanem Flash módban van. De egész délelőtt a YouTube eléggé érdekesen működik, az ajánlott videók néha hiányoznak, néha 3-4 darab jelenik csak meg, valami az oldalon nem korrekt.

    daninet: ne használj FB-t, vagy más böngészőből használd, más ötletem nincsen sajnos. A legrosszabb hiba a reprodukálhatatlan hiba :(

    Sk8erPeter: az Opera nálam nagyon szépen eszi a memóriát, 20 füllel 2 GB alá nemigen szokott menni, és nálam ennyi fül mellett induláskor használhatatlanul lassú a felülete. Elvileg mostanában került be az FF-be olyan megoldás, hogy programindításkor nem az összes fület egyszerre tölti be, hanem csak az aktívat, és ahogyan váltogatsz, úgy kerül betöltésre egyre több fül, szóval ott az indulásnak elvileg javulnia kellett (nem teszteltem, csak olvastam róla).

    Ezek és a topikban szidott egyéb problémák ellenére ellenére még mindig az Opera magasan a legjobbnak minősülő böngésző számomra. Ami a az elvileg dúló konkurenciaharcot elnézve szomorú, hogy egy ennyire ezer sebből vérző valamit nem tudok leváltani, mert a többiek ugyanúgy ezer sebből véreznek, maximum náluk a sebek máshol vannak.

    daninet #18200: hangosan gondolkozom: nem lehet, hogy valami Flash alapú komponens szívatott, ami oda mentegetett egy félig jó, félig rossz állapotot :F Néha programtelepítéskor tud a temp mappák ürítése megváltás lenni, és az eddig hibával elszálló install hirtelen meggyógyul ...

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • br.rak

    őstag

    válasz kiskaktusz #18199 üzenetére

    Kapcsold ki a hardveres gyorsítást Flash-ben, nálam két gépen is megoldotta a problémát youtube-nál (ez nemcsak opera alatt fordul elő)

    Br

Új hozzászólás Aktív témák