Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz dqdb #11089 üzenetére

    Rájöttem, mi a baj, nem témafüggő, és XP-Win7 ugyanúgy működik (kivéve, hogy Win7-nél az ablakbezáró gomb a teljesképernyős ablak jobb felső 1 pixelében is él) . Az Opera rajzolja ki a gombokat valamilyen szinten (vagy inkább ő ellopja az ablakrakattintás eventet és csak a balgombkatt eventet küldi tovább a windows-os gomboknak), mert csak a bal kattra reagálnak ezek a gombok, ugyanis az a menü, ami megjelenik ezekre a gombokra nyomva jobbegérrel, az pont ugyanaz, mintha bárhol másol a fejlécen kattintok jobbegérrel. Ezt valószínűleg csak úgy lehetne megoldani, ha az Opera kódját módosítaná az ember. Legalábbis, nem valószínű, hogy van arra külön opció: "meddig tartson az Opera fejléc". (Win7 alatt egyelőre nem Aero-val néztem, mert a Win7 most csak egy virtuális teszt gép, nem akartam újraindítani a gépet, hogy megnézzem host Win7-tel. Esetleg megtennéd, hogy megnézed, mi történik, ha az ablakkezelő három ikon bármelyikén jobbegérgombot nyomsz, akkor mi történik? Az Opera Tab menü jön elő, vagy semmi?)

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák