Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bobsys #42945 üzenetére

    Jaja, az tuti trigger, meg a sima légnyomásváltozás is (frontátvonulás, ilyesmik). A másik, amitől biztosan beindul, az a meleg, és a direkt napsütés. Ez ellen meg fejfedővel, és rendszeres hideg zuhannyal lehet csak védekezni. Illetve ehhez még hozzájön a fokozott fizikai igénybevétel, és az azzal járó "melegedés" (fiatalabb koromban egy-egy jól sikerült, hajtós kosárlabdamecs után is biztos volt mindig a fejfájás).

    Monti: Nekem egy N40L van már elég régóta home-servernek, épp most kezdtem el befogni htpc-nek. Egész jól viseli, bár főleg sorozatokat nézünk róla, azok meg nincsenek sem agyontömörítve, sem HD-ben, gondolom fullHD-vel azért már meggyűlne a baja. Pont most gondolkodom rajta, hogy belekerül még némi RAM (a 2GB mellé még ugyanennyi), és egy ssd, csak még vaccilálok, hogy hogyan telepítsem újra, ha kiveszem belőle az optikai meghajtót (amit a kb három évvel ezelőtti telepítés óta úgysem használtam).

    kraftxld és gaborlol: Jó ez a kategória, és külön érdekes, hogy a japánok mennyire máshogy közelítik meg, mint az európaiak, talán a két franciát kivéve, akik közül a Renault ugye a kategória európai úttörője, a másik meg a Peugeot/Citroen az 5008-cal és a Grand Picassoval. Bár ezek meg gondolom a tengeren túl már nem léteznek. A minap láttam egy Honda Odysseyt, az is nagyon tetszett, de errefelé tényleg csak mutatóba van, a Mitsubitsi kisbusza szegény nagyon a japán ízlést tükrözi, meg elvétve találni egy-egy Kia Carenst. Errefelé a VW Sharan / Seat Alhambra / Ford Galaxy, S-MAX a menő, de én meg ezeknél azért kisebb buszban gondolkodtam - főleg, mert ezek azért egy árkategóriával följebb is vannak pozícionálva. Így lett Mazda5, ami itt kompakt egyterű, felétek meg mini minivan kategóriában fut.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák