Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz emvy #42916 üzenetére

    A legjobb az, amikor mindezt pulzusra lüktetve csinálja - olyan, mintha minden egyes szívveréssel belülről böködnék egy bicskával a szemedet. Voltam már olyan állapotban, hogy azon gondolkoztam, hogy ha most nem kapok stroke-ot, akkor sose, de addig is valaki basszon már fejbe valami naggyal és nehézzel, hogy ne kelljen éreznem.

    Ami segít, az a rengeteg koffein (energiaital rulez, persze nem a kímélő, koffein- és cukormentes verziók), és valami durva értágító fájdalomcsillapító.

    Egyébként amit megfigyeltem, hogy miután az elmúlt évben megszabadultam pár kilótól, jóval egészségesebben táplálkozom, és jóval többet mozgok, jelentősen csökkent a fejfájások száma, intenzitása, és ezzel együtt az elfogyasztott gyógyszer mennyisége is. Hogy jobban is érzem magam, az már csak a bónusz. Persze van még hova fejlődni, idén még egyszer annyit le kéne adnom, mint tavaly, és kb rendben is lennék súly-ügyileg. Persze a hirtelen 10-15 fokos hőmérsékletváltozás, és a mindenféle átvonuló ciklon-anticiklon más kérdés, de azért ha a szervezet nem a saját faszságaival küzd, akkor talán több energia marad az ilyesmi kivédésére.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • EQMontoya

    veterán

    válasz emvy #42916 üzenetére

    Tyű, ez elég csehül hangzik...
    Mi okoz ilyet, agyi erek szűkülnek össze?

    kraftxld: legalább személyi sérülés nem történt, és még az autó sem kuka. :) Egész jól megúsztátok.

    Ha szemből kap ugyanekkorát a kocsi, akkor kevéssé ijesztő a dolog, viszont az autó lehet, hogy dobós.

    Same rules apply!

  • Lortech

    addikt

    válasz emvy #42916 üzenetére

    Hm, fura ezt olvasni, nálam is előfordul időnként, kb. néhány havonta, hogy elkezd összefolyni minden, se közelre se távolra nem látok, és akkor tudom, hogy nemsokára fejfájás következik. Ez csak akkor múlik el, ha alszom néhány órát. Eddig nem sikerült rájönnöm, mivel függ össze, vérnyomás, vércukorszint, étkezés, stressz, napszak, időjárás, fáradtság stb., látszólag teljesen változó, váratlan helyzetekben fordul elő, nem miután 16 órát néztem a monitort, és néhányszor hányinger is kísérte, egyszer hánytam is még tizenévesen.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák