Új hozzászólás Aktív témák

  • phantom88

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #3948 üzenetére

    Üdv!

    Nézd meg a hátoldalán a gyártást! (Szerintem lényegtelen, de itt a webáruházon is ezt írják.) Nekem augusztusi a gép, és a frissítés sima ügy volt. Most már minden számláló nulláz, minden bekapcsolásnál. 3000 oldalas toner lehetséges, mivel mostmár nem számol, és nem nézi a toneren a chipet a nyomtatóm. DE én nem a webáruházas szoftvert használtam, hanem az oroszok által hackeltet. Az orosz hackeltnél nem kell chip, de ha van a toneren, akkor ezt el kell távolítani, ami nem nagy ügy pár csavar és lepattintod. Vagy leragasztod celluxszal, bár szerintem elég ronda meogldás...

    [link] (Google translate sokat segít:) Angolra jobban fordít mint magyarra...)

    Itt is olvass el mindent, főleg hozzászólásokat!

    [link]

    A lényeg:

    Ha 84 vagy az alattti a firmed, akkor a 83-asat fixáld és rakd rá. Ha 91 stb. akkor a 93-as fixáltat kell. Mindent csinálj úgy ahogy az orosz oldalon van, képek sokat segítenek! Fontos, hogy a feltöltésnél a DOS ablak nem az igazi folyamatot jelzi. Szóval amikor bezáródik a firmware feltöltő progi, még utána fogja feltölteni. A nyomtató ledjei kezdenek el villogni. Ha minden rendben van befejezi a villogást, nekem még fel is bőgött, aztán vársz, kikapcsolod és teszt oldal nyomtatásnál látod a firmwaret meg a számlálók állalpotát.

    Ja és én windows 7 64 biten csináltam a patchelést és feltöltést, szal oprendszer nem zavar be, vírusírtót azért nem árt kilőni arra a kis időre.

    Ennyi, szerintem nem egy nagy kaland az egész most még nem lett újratöltve a kezdő tonerem, mert 640 oldalnál tart még:). De a counterek nulláznak, szal én már tölthetem, amikor csak akarom...

    +magyar fórum:

    [link]

    +töltés szinte ugyanígy zajlik, mert a beömlőig egyszer szétszedtem már:

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

Új hozzászólás Aktív témák