Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Curse

    tag

    válasz fa13 #6454 üzenetére

    Szerintem ha nem számít a fogyasztás akkor eggyértelműen a gtx 460,de ha már 460-as akkor legyen Giga gtx 460 SOC.Ezt lapozgasd végig és mérlegelj,de az jól látszik hogy inkább az 5870-eshez van közel főleg a tuning után.Az 5870-es meg jól tudjuk hogy messze van a 6850-estől de ez a teszten is látszik.Átlagban idáig úgynéztem a külföldi oldalakon hogy a 6850-es nemannyira szereti a tuningot.Mondjuk 10-ből 4 helyen lehet vele elérni 900mhz körüli értékeket amivel meg még csak a 6870-es közelébe kerül, a többi 6 esetben meg még ettől is szarabb tuningban.Itt meg a Giga SOC alapból azon a szinten van mint a 6870-en(összesítve)és ezen még mindig lehet húzni.A fogyasztásról meg annyit hogy amennyivel többet fogyaszt az egy év alatt napi 4 óra játékkal kb 10 ezerre jön ki.Azt ha leosztod 12-vel,akkor én azt mondom hogy le...rom. :))
    Amúgyis nemsokára fúziós erőművek fogják nekünk termelni az áramot meg a kis napocskánk. :D

    Egyébként én nem vagyok se Ati se NV fan mindig is ingáztam közöttük már xx éve.Most a gtx 460 a tuti szerintem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák