Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Bull1 #18267 üzenetére

    Csak nem szeretem ha hülyének néznek. Ha veszel egy új autót 2000 köbcentis motorral ami tud mondjuk 180 lóerőt és 320Nm nyomatékot (csak hasraütöttem) és 1 vagy 2 év után a gyári kötelező szervizre elviszed és visszaveszik szoftverből a teljesítményét 160 lóerőre/260Nm-re akkor te elégedett vásárló leszel? Vagy eladod, buksz rajta egy csomót és veszel egy másikat amivel ugyanígy megsz*patnak?

    De ha te akarod vegyél minden évben másik kártyát, miközben semmi nem változott csak szoftveresen szívatnak... Sőt, örülj is neki mekkora innováció vesz körül az IT világban. Tudatos vásárlónak tartom magam, nem sírok, de elégedetlen vagyok mert hülyének akarnak nézni. Mivel akarok játszani (nyugodtan, nem idegeskedve) ezért veszek egy next gen konzolt, gép meg marad stúdiózni. PC játékipart tudatosan nyírják ki, azért meg nem veszek 60-100 között VGA-t hogy 1 vagy 1,5 év múlva lebutítsák vagy cserélni kelljen. VICC.

    Ezért írtam pár céget amelyek rendesen dolgoznak és nem nyilatkozzák minden héten hogy "jajj mert a csúnya kalózok"! Bár a Codemasters is átment gagyiba sajnos :(

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák