Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz Narxis #86 üzenetére

    Az általam linkelt 4 verzió tartalmazza a definíciókat is.

    GoodSpeed: igen, én is felfigyeltem, hogy a NAV mérete nagyobb (angol verziónál is)

    [ Szerkesztve ]

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Narxis #86 üzenetére

    Nem azért van szerintem, az intelligens def-et már ezek tartalmazzák, bár nálam mind a kettő 172+ megát egyből lefrissített miután érzékelte, hogy nálam az intelligens def ki van kapcsolva. Amúgy régen volt olyan, hogy nem tartalmazta, vagy a 2010-es vagy 11-es.

    Igen, készül :K

    Ezt azért hamarabb megakarom csinálni, mint a 2012-t :) Bár kis kavarodás volt a NIS és NAV fotóimnál éjjel, mert az elején nem minden pillanatot kaptam el, például telepítésnél a kevesebb mint egy perc van hátra részt, mert még az előző képet mentettem le... amikor meg odaértem már túl volt az SSD-s rendszeren ennél, így ott kénytelen voltam a HDD-s NAV-ból egy képet szedni :D Meg volt még egy pár ilyen, ahol a NAV-os képhez kellett hozzányúlnom - de ezt majd fel fogom tüntetni, hogy csak a nevében tér el ezeken a részeken.

    (#87) HZoli87: Az a fura, hogy ugye a IDF-et ugye nem tartalmazza, így eszköztár sincs... amit azért nem nagyon tartok logikusnak, mert ugye nagyjából ugyanazt az eszköztárat kapta meg a 2013-as NIS ami már több hónapja letölthető közvetlenül a Symantec-től önmagában is. Volt róla szó, hogy a NAV-osok is megkapják aztán nem. Aki meg szemfüles - ráadásul mondjuk angol nyelvterületen is él - és NAV felhasználó, ingyenes le is tölti, ezért önmagában nem fog átállni NAV-ról NIS-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák