Keresés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz zso73 #826 üzenetére

    Próbáltam korrekt keretek kozt maradni :B

    Nem is mondtam, lehet, hogy megitn kulon leszunk a parommal, de nem amiatt mert ne lenne egyutt jo (Szo-szo, a tavolsag meg jobban osszehoz bennunket), hanem mert szeretnenk megcsinalni a magunk szerencsejet. Meg azt vettuk eszre, hogy sokkal jobb, ha nem vagyunk sulve fove egyutt, egyszeruen esgymasra kattanunk, de nemcsak amiatt mert jajj, mar reg volt szex (Enyni erővel barkit elkaphatnek akar az utcan is... ), vagy valami, hanem egyszeruen ugy megkivanjuk egymast, hogy íjj:)


    Errol egy vicc jut eszembe, hogy nezzd mar az oregek milyene jol megvannak egymassal... Na ja, hisza tata nyarra mindig kikoltozik a telekre;)


    tbs: ez szerintem nem így van:U Tudta, hogy nagyon szeretnék már, ezért kaptam. közösen választottuk ki, ahognan számára is a szülinapi karórát. Igaz elveszik a meglepetés varázsa, de cserébe olyannal ajándékozzuk meg a másikat, amit tuti , hogy évek múlva is használni fog.


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák