Keresés

Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Pala #4240 üzenetére

    válasz másik nevet, én 3 évig chateltem, elég sokat, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány embernek irtam... És a volt barátnőm is nekem irt először :)

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • szepi79

    őstag

    válasz Pala #4240 üzenetére

    ott is beigazolódott sajnos, hogy totálisan levegő vagyok az embereknek, ugyanis volt olyan, hogy 20-30 órára otthagytam a gépet bejelentkezve és egyetlen üzenet sem jött Sőt mikor általában ilyen közöd chatekbe írtam, akkor sem reagált senki, mintha ott sem lettem volna...nem én képzelem magam levegőnek, hanem tényleg az is vagyok...

    kontra. itt a PH!n már vagy 100-150 hsz óta szinte csak veled foglalkozunk.

    egyébként vannak ám nagyon okos közmondások, csak tudtak valamit ezek a régi bölcs emberek, mert sok igazság van bennük. mondanék neked egyet, ami pont neked való most:
    ''Segíts magadon és az Isten is megsegít.''

    Ha nem veszel lottószelvényt, az életben nem lesz 1 találatod sem. Segíteni is csak azon lehet, aki hagyja.
    Kezdetnek pl. eljöhetnél egy PH! talira. Meg se kell szólalni, elég, ha gügyén vigyorogsz, és csak hallgatózol, aztán ha adódik olyan téma, amibe be tudsz szállni, akkor csak pár szót mondasz. Kezdetnek.

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

  • Wolverine

    félisten

    válasz Pala #4240 üzenetére

    Én is írtam egy oldalt korábban, ahol kimondottan ilyesmivel lehet elfoglalnod magad (gagyi, de én szeretem), na ott regisztráltam 21 hónapja és ismeretlen csajtól nem kaptam levelet... :U Sajnos az ilyen társkereső/chatoldalakon általában több a pasas, mint a nő, így egyeseknek fejébe száll a dicsőség és nem méltatják válaszra az embert, erre készülj fel.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Goose-T

    veterán

    válasz Pala #4240 üzenetére

    Megint csak mentegetőzöl és próbálsz a feladat alól kibújni. Magyarázkodsz és elméleteket gyártasz, hogy miért vagy te reménytelen és miért nem lehet rajtad segíteni. Ráadásul még a magyarázatod 1. pontja meg sem állja a helyét, mert nem csak az egyetemről beszéltem. Tudod, minél többet beszélsz emberekkel, annál ritkábban fog meglátszani rajtad a feszültség, de minden kezdet nehéz. Ha pedig az izgat, hogy mit mondanak rólad, arra is van egy közhelyem: amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt valójában te gondolod magadról. Az a problémád, hogy bármit is tanácsolunk itt neked, csípőből elutasítasz mindent, mondván, erre nem vagy képes. Lehet, hogy mi csináljuk rosszul, mert nem fogod az adásunkat, rossz megközelítésből állunk a problémádhoz. Ezért most megpróbálom közgazdász-szemléletben elmagyarázni az egészet.

    Szóval. Képzeld azt, hogy a feladat, amit adtam neked, az egy munka, amit teljesítménybérben kell végezni. Minden egyes emberrel való beszélgetés után kapsz bizonyos összegnyi EQ-pénzt (Emotional Quotient). Férfiakkal való beszélgetésért kevesebbet, nőkkel való beszélgetésért többet, addig ismeretlen egyének esetén pedig az ismerősökhöz képest dupla annyit. Ezt be kell fektetned egy hosszú lejáratú alapba, ami osztalékot fizet, ezek a saját életed részvényei. Minél többet gyűjtesz össze, annál nagyobb lesz a tőkealap, nyereségesebb lesz az élet-vállalkozásod és több osztalékot fogsz kapni. Ahhoz, hogy másoktól szeretetet kapj, EQ-pénzzel kell fizetned. Barátok szerzéséhez kevesebbet, barátnő szerzéséhez többet, viszont ez mind befektetés, mert később az ő segítségükkel gyakrabban juthatsz EQ-pénzhez. A sima haverokért kevesebbet kapsz, jóbarátokért többet, barátnőért rengeteget. Ha pedig egy üzlet beindul... ;)

    Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Aktív témák