Keresés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Integra #4214 üzenetére

    Tyuha, na ezzel viszont egyetertek :R :R
    Koszonom ezt a par sort.
    ////////////////////////////////////////
    Na megyek is, keresek magamnak valami apro , realis celt. Csak me gki kell talaljam mi legyen az...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Pala

    veterán

    válasz Integra #4214 üzenetére

    Te már megérettél a felnőtt életre, én viszont nem, az a baj, és ami még nagyobb gond, hogy nem is igazán hiszek benne, hogy valaha is meg tudok érni rá.
    Én pont abban az évfolyamban voltam, akiknek MÁR nem kellett sorkatonaságba vonulni, örültem is neki, mert valószínűleg én is összeroskadtam volna...annak ellenére, hogy ha kell, akkor akár az életem árán is verekedésbe bocsátkozom, pedig nem vagyok egy kétajtós barokkszekrény (csak az motivál, hogy nem félek meghalni, mert nincs mit vesztenem ....hülye dolog, tudom).

    Tudom, hogy az én elhatározásomon múlik az, hogy ezentúl akarom-e másképp látni azokat a dolgokat, amikre nagy valószínűséggel semmi befolyásom sincsen.

    ''de ha ezt megteszed, utána azon fogod kapni magad, hogy jobb a közérzeted és meglepődsz, hogy előbb utóbb elkezdenek a dolgok maguktól is működni...
    akkor kezded majd ezt az egészet megérteni'' - jó lenne...ha egy hangyapöcsnyi tapasztalatom lenne erről, akkor már tudnám, hogy ez tényleg működik, amíg viszont nincs, addig sajnos csak reménykedni tudok benne.

Aktív témák