Keresés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz #56474624 #38050 üzenetére

    bezony. én rosszul vagyok, ha kérdezgetnek, hogy kinek mit írok, vagy meg akarják nézni. ha valamit el akar mesélni az ember elmeséli, ha nem akkor nem. ne akarjon a nőm a fejembe látni. :N (amúgy meg sok mindent elmesélek a nőmnek, mutogatok levelezéseket, de akkor, amikor én látom azt érdekesnek, nem akkor, amikor nyaggatnak)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • pussy_cat

    tag

    válasz #56474624 #38050 üzenetére

    Igazat adok Neked!
    Én nem túrkálódtam volna a Kedves kacatjaiban sosem, nem érdekel, de még a zsebét sem nézem meg mielőtt mosok... Ha marad benne valami, bizony cafat lesz belőlle, aztán lehet sírni.

    De ebben a helyzetben eleve féltékenység volt. Normális, hogy azt a feleknek érezni kell, tisztázni kell, csírájában elfolytani a veszekedést, feszkót!

    Azért az igaz, hogy nekem egyszer turizott a telefonomban. Nem volt abban semmi. Mikor harmadjára is észrevettem, hogy turkál az sms-ek között, megkértem, hogy ne tegye többet. Válasz, "sajnálom, tudom, hogy úgy sincs benne semmi". Pár hét múlva megint észrevettem, még az nap megkértem a haveromat, akit Ő is ismer, hogy azonnal küldjön nekem egy igazi bicskaforgató sms-t. Hát had találjon már valamit a felfedező :) Szétröhögtük az agyunkat a végén... Nem az a baj, hogy megnézte a telefonomat, hanem az, hogy elbújt és úgy... :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

Aktív témák