Keresés

Aktív témák

  • adequate_cou

    senior tag

    válasz Leeza #37378 üzenetére

    Hogy lehet valamit normálisan megbeszélni, hiszti nélkül, aminek valójában se jelentősége, se értelme?

    Ez a szar pillanatában szembesült vele meg igen ritka, de jó takaró, mindig szar pillanat van ha van lehetőség egy kis önbizalomhiányból fakadó hiszti lekezelésére mellyel kap egy kis önbizalmat ami elég a következő két napra.

    A legtöbben szarul élik, a mindenki az azért túlzás.

    Na beleképzeltem magunkat a helyzetbe, hogy az én barátnőm, hogy kezelné le ha több nő akarna velem randizni mint vele pasi egy netes lófaszon aminek eleve nincs értelme.
    No először is szembesülne a dologgal, ekkor két irány van, érdekli-e vagy sem, ha nem akkor már nincs is probléma, ha érdekli megint két út van, zavarja-e vagy sem, ha nem akkor már nincs is probléma, ha zavarja akkor vagy rájön, hogy hülyeség, akkor már nincs is probléma, ha mégsem tudja hirtelen megemészteni akkor tartogatja magában és megpróbálja mégegyszer, ha sikerül már nincs is probléma, ha nem akkor esetleg elmondja nekem azt, legvégső esetben, hogy van ez a dolog és tudja, hogy hülyeség de szarul érinti és éppen próbálja megrágni és feldolgozni. De az utolsóig nem jutnánk el, mivel tudja, hogy baromság, nem jönne nekem ilyennel, szóval ez csak elmélet. A valóságban nem zavarná.

    [ Szerkesztve ]

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Leeza #37378 üzenetére

    Őszintén szólva az élet és a párkapcsolat problémáihoz képest elég nevetséges ez az ügy, valami nem 100-as ott aki ilyen miatt féltékenykedik. Mondjuk az sem normális aki ilyen alkalmazások böngészésével foglalkozik, ez az egész iwiw meg facebook egy vicc, ezek a "társkereső" alkalmazások pedig leginkább defektes embereknek valók.
    A féltékenykedés is egy baromság, 90%-ban alaptalan. A másik tettei váltsanak ki féltékenységet, ne pedig alaptalan feltevések, amik aztán mindkét felet taccsravágják.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák