Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Pala #3069 üzenetére

    Nem, de még lehetek, nem? :DDD

    A libidóm mélyponton van, mint a bukszindeksz :D, nagyon nem látok senki olyat, aki megmozgatna, akár még annyira se, hogy meghegesszem. Az utóbbi hetekben eléggé bezárkóztam - otthon, barátok, munkakeresés, heti egy sörözés oszt kész. De tökéletesen tisztában vagyok vele, a helyzet záros határidőn belül megváltozik. Csak még nem tudom, merre. Illetve, állásom úgy néz ki már van jövő héttől... ;)

    A vicc, hogy tavaly meg tavalyelőtt is valahogy így voltam ősszel... "ááá, nem kell senki"... aztán november végére becsajoztam. (Aztán tavaszra megint szingli leszek. Felteszem, tudat alatt a fűtésszámlán spórolok. :D ) Az életem sémákat követ, ó jaj. :))

    Mod.: hazudok, ma láttam két olyan csajt is, akiket szívesen magam alá gyűrtem volna. Ha minden igaz, legalább az egyikükkel biztosan egy helyen fogok dolgozni (ő nyomta nekünk a bevezető tréninget)... a másikat meg felvették, remélem. Aztán majd jön a "oppá, ne haragudj, hogy leöntöttelek véletlenül kávéval". :Y :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák