Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz IreN!CuS #27741 üzenetére

    így már nem érzem reménytelennek a helyzetet:
    kiélte magát: pasizott, nem szerette őket, megcsalta... ez érthető is, mert általában akkor csalja meg az ember a másikat, ha nem szereti... inkább itt örülhetsz, hogy kiélte magát és ez kellett neki ahhoz, hogy komolyabban álljon hozzá veled... elmondta a dolgait meg minden, ez is jó pont...
    drogok: fiatalok nagy része kipróbálja kíváncsiságból... sokan huzamosabb ideig is élnek vele, de le tud állni bárki... rengetegen így is tesznek... ha tényleg lejött róla, ne zavarjon ez sem...

    mindent összevetve, ha szeret, akkor szerintem örülj és ne engedd, hogy a félelmek/gyanakvás megmérgezze a kapcsolatot, mert ezzel könnyen elűzheted magadtól... egyébként meg, szerintem könnyen lehet, hogy nálad akar megállapodni... annyit még kérdezhetek, hogy milyen idősek vagytok? (csak kíváncsiságból... nem sokat számít szerintem a kor, mert lehet valaki 16évesen is felnőtt gondolkodású, más meg 30évesen is gyerek... szerintem, ha ennyi mindenen átment, akkor tanulhatott belőle sokat és komolyabban gondolkozhat, mint a hasonló korúak)

    ui: nem tudsz neki újat mutatni? ne viccelj... azzal, ha szeretitek kölcsönösen egymást, akkor már "mutattál újat" :) ilyenben eddig nem lehetett még része... és a nőknek szerintem nem az számít, hogy az ágyban egy görög félistennel legyenek, hanem, hogy érzelmek is legyenek mellé...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • orbano

    félisten

    válasz IreN!CuS #27741 üzenetére

    naa ez van akkor, kapcsolatféltés :) majd kinövöd. gondolom az eddigi kapcsolataidnál nem szembesültél, hogy igenis egy nő tud csalfa lenni. de ezt magadban kell lerendezned, ha elkezdesz bízni magadban, az ilyen körülmények nem fognak számítani. igazából pont az kell ahhoz, hogy ne csaljon meg, hogy ne adj rá okot. legyél határozott, magabiztos, ne legyél féltékeny, stb. ha jó pasi vagy, úgysem fog kiszeretni belőled és nem fog megcsalni. ez olyan téma szerintem amivel jobb nem foglalkozni... csak bízz abban, hogy vagy olyan jó pasi, akit nem csalnak csk úgy meg a nők... :o

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák