Aktív témák

  • stufen2

    tag

    válasz Lirion #38487 üzenetére

    Nem biztos hogy fél,én inkább úgy mondanám, hogy ez olyan mint a dohány, amíg saját magad nem fogod fel és nem jössz rá hogy amit teszel nem jó, hitegeted magad, hogy de de! addig nem is nagyon tudsz dönteni. Legalább is énnálam így volt egyszer. Kaptam egy pofont felébredtem(megsértődött mert kiröhögtem, ébresztettem a haveri kört, hogy a tesója kinn van a napiszaron - pedig pozitív kommenteket kapott - és szakított 200 km volt köztünk és msn-en, hála istennek két nagyon fontos vizsgámat be is buktam:(), aztán felébredtem ott akkor, nagyon sokat gondolkodtam és egy hónap múlva, tiszta fejjel nem azt mondom hogy könnyen ment, mert az érzéseket nehéz félresöpörni, de tudtam hogy előbb vagy utóbb vége max egy hét és kiprovokálom mert tudtam agyilag, hogy szar(gyakorlatilag nincs meg a minimum), fel is fogtam de a szívem még mindig oda húzott - szerettem még mindig, de vmivel könnyebb volt. És nálam csak közel fél év volt.

    Vagy egyszerűen csak kötődik hozzá, és az épp eléggé megnehezíti a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

Aktív témák