Aktív témák

  • adequate_cou

    senior tag

    válasz pat86 #37354 üzenetére

    Induljunk ki abból, hogy a csaj azt se tudja mit akar, kénye-kedve szerint játszik veled. Továbbmegyek, tisztában vagy minden hibájával ami józan ésszel átgondolva egyértelműen mutatja, hogy alkamatlan egy párkapcsolatra, legalábbis veled.

    Erre válaszként itt keresel, szóismétlés következik, válaszokat arra, hogy mégis mi van, merthogy neked is kijár a boldogság és, hogy te nem fogsz utána futni de akkor is, ha esetleg visszajönne akkor jó legyen, de amúgy meg nem tudod mit csinálj.

    Szóval a csaj gáz, te is gáz vagy, ebből következően amit éreztek és csináltok is gáz. Másik oldalról a szeretet jó dolog, ami nem gáz, ergo, nem szeretheted.

    Másik:

    Melyek a kodependencia ismérvei?

    Önmagammal kapcsolatos jó érzéseim kizárólag a másik szeretetéből fakadnak.
    Önmagammal kapcsolatos jó érzéseim kizárólag a másik elismeréséből fakadnak.
    A másik személy harcai kihatással vannak az én békességemre is. Minden idegszálammal azon vagyok, hogy megoldjam a másik problémáját és enyhítsem fájdalmát.
    Minden figyelmem azon van, hogy a másik személy tetszésére legyek.
    Minden figyelmem azon van, hogy a másik személyt védelmezzem.
    Önbecsülésem abból táplálkozik, hogy megoldom a másik problémáit.
    Önbecsülésem abból táplálkozik, hogy enyhítem a másik fájdalmát.
    Félreteszem saját hobbimat és érdeklődésemet. Minden időmet a másik hobbijának és érdeklődésének szentelem.
    A másik öltözködését, megjelenését az én vágyaim irányítják, mivel úgy érzem, hogy rám vet jó fényt az ő megjelenése.
    A másik viselkedését a saját vágyaim irányítják, mivel úgy érzem, hogy a viselkedése rólam szól.
    Nem vagyok tudatában a saját érzéseimnek, mivel a másik érzései uralnak.
    Nem tudom, hogy én mit akarok, mert megpróbálom kitalálni, hogy ő mit akar, és nem kérdezem a véleményét. Valójában csak a feltételezéseimre hagyatkozom.
    Minden jövőről alkotott álmom a másikhoz kötődik.
    Az elutasítástól való félelmem irányítja mindazt, amit teszek vagy amit mondok.
    A másik haragjától való félelmem irányítja mindazt, amit teszek vagy amit mondok.
    Folyton valamit ajándékozok neki, mert ettől érzem biztosnak a kapcsolat fennmaradását.
    Másokkal való kapcsolatom lassan elhal, mert kizárólag a másik személyre koncentrálok.
    Minden értékrendemet feladom azért, hogy a számomra legfontosabb személyhez kapcsolódhassak.
    Saját véleményemnél sokkal nagyobbra tartom a másik véleményét vagy azt, ahogy ő tesz dolgokat.
    Saját életem minősége egyenesen függ a másik életétől.

    Jelzem, az, hogy találsz olyat ami nem jellemző rád az még nem jelent jót.

Aktív témák