Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Hát engem is betalált a dolog. Jó kis story:)
    Még nagyon régen lassan 6 éve teljesen véletlenül megismerkedtem egy lánnyal.
    De sosem volt semmi sem néha beszélgetünk,volt időszak amikor többet volt amikor szinte semmit sem.
    És hát eljött a nap még múlt héten csütörtökön,h találkoztam vele. Nagyon sok pozitívum dolog érte őt is és engem is.
    Ami odáig „fajult” h végül is lent aludt és hát…….18+:D(állítása szerint először fordult elő ilyen vele h első alkalommal,mivel nagyon megfogtam külsőre/belsőre….)
    Nagyon sok olyan dolog van ami más lánynál eddig sosem volt meg,és én is meglepődtem magamon és nem tudtam hova rakni a dolgot.
    Csak hát mint mindig most is vannak „gondok” bár lehet ezeket én beszélem be magamnak.
    Szóval első része a dolognak a távolság,ugyanis ő Fóton lakik én meg Visegrádon,ami azért távolság,még autóval is. Persze lehet h jobb is a távolság,meg h nem találkozunk mindennap,csak nehéz kibírni főleg az elején.
    És én alapból egy fokkal féltékenyebb vagyok az átlagnál,és már most félek attól,h nehogy megjárjam a dolog,igaz semmi okom nem lenne rá,de mégis így érzem.
    Meg azért anno amikor kicsit többet beszélgetünk ,”megismertem” 1-2 oldalát,ami visszahathat az előző két problémára amitől félek.
    És hát szinte semennyire nem vagyok már attól h megszeressem. Ami szerintem kölcsönös dolog,ma sikerült féltékenyé tennem:),nem direkt de sikerült.
    Igazból amikor együtt vagyunk minden jól működik persze ez lehet később megváltozik,de mindenképp pozitív.
    Szóval majd meglátjuk,eddig azért sokkal de sokkal több a pozitívum mint a negatívum.Hála égnek:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Aktív témák