Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz kranazoli #2468 üzenetére

    WOT-t belehet úgy állítani, hogy például a "piros linkeket" blokkolja, mint például az ESET és ekkor nem is tudsz az oldalra navigálni, persze az Avast megoldása még mindig okosabb.

    Tálcáról én is hiányolom a frissítési lehetőséget, sőt azt is, hogy a főképernyőn nem jeleníti meg az aktuális adatbázis számát, de ezek még változhatnak a végleges verzióig, még hosszú hónapok vannak hátra a fejlesztésből.

    Új aktiválási technológia jelent meg (vagy legalábbis átszabták), az otthoni verziókba ezentúl nem lehet licenc fájlt betallózni, csak felhasználónév/jelszó párost.

    -----

    Ezenkívül elégedett vagyok vele, gyors, atom stabil. Nálam ezek a hibák jelentkeztek eddig:
    - HIPS interaktív módban összeveszik a Firefox plugin-container folyamatával, 1 percig fagyás van, de utána magához tér a Windows és létre tudom a szabályt rá.
    - TP-Link routerembe nem tudok belépni (mindegy melyik böngésző alól próbálom), bezavar az ESET. Hozzá kell adnom az eszköz IP címét a kivételek közé a protokoll beállításoknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák