Új hozzászólás Aktív témák

  • A.tessz

    senior tag

    válasz raziel01 #599 üzenetére

    Nem nyújt semmit, pont , hogy elég sokmindent nyújt. Én sokat játszottam ps3 al, xboxal ...
    De egy cég se tudott osztott képernyős multit, vagy mozgásérzékelős játékokat plusz kiadás nélkül.
    Érintőképernyőn egyszerre na meg a monitoron, nem sok játékkal lehetett multizni szerintem.

    5 playeres party játékokat futtatni.

    Nem azért mondom, de nem sokat tudsz a témáról. Az lehet ,hogy jelenleg kevés rá a játék, 3rd party gyakorlatilag alig van, de sokkal többet tud mint bármelyik másik konzol.

    Én ha "erős konzolról" van szó akkor amúgy is inkább pct részesítem előnyben, mellette meg pont a wii u az ami pluszt ad.

    Egyébként meg ezek az agyatlan multiplatform next gen fps+ autós vackok, komolyan közepes grafikán jobban fognak kinézni pcn, mint bármelyik konzolon.

    Mondjuk hozzáteszem az exclusive cimek miatt így is jó , egy ps4 vagy xbox, csak azt próbálom mondani szerintem egy erős pc mellé, pont ha kicsit mást akar az ember nintendo a legjobb választás. Az meg, hogy nem nyujt semmit.... Szerintem nem próbáltál még ki wii ut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák