Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz g@bo #5841 üzenetére

    Ahogy érzed.
    Én csak egy pár hónapja vettem wii u-t.
    Lassan 10 játékom lesz rá.
    És szerintem nem véletlen az hogy nálam ez marad a favorit.
    Egy szinten mozog a Gamecube-al.
    Ugyanis annó a Gamecube egy új világot nyitott nekem tele volt élettel különleges máshol meg nem jelent játékokkal.
    Pont ilyen számomra a wii u-is.
    Ez az első gépem amit nem akarok hackelni mert türelmesen várva 4-5 e ft-ért vehetek hozzá minőségi játékokat amit csak ide fejlesztettek.
    Thid party címeket meg 2-4 e ft-ért.
    Számomra a rommá való hackelés és az hogy van 100 játékod mellé nem érv mert nem fog lekötni nem lesz benned az a fajta érzés mint egy általad vásárolt fizikai címnél.

    Arról nem is beszélve hogy egy wii-n maximum lokálisan tudsz játszani online nem.
    Mit ér a Mario kart online rész nélkül?
    A wii-nek botrányos a képi világa egy wii uh-oz képest. Pláne minőségi ugrás tapasztalható egy wii u-s címnél wiishez képest. A 65 colos tévémen nagyon nem mindegy de a 32-esen is észreveszem azt ha rádugok egy wiit és komponens vagy kompozit kábellal használom. Nagyon nem mindegy.
    Nincs egy kényelmes tablet kontrollered amivel tv nélkül is tudsz játszani sok játékkal.
    Amíg az online szerverek működnek a wii u-nál nem nagyon lesz ellenfele a Switch.

    Ugyanis az más liga más árakkal.

    A wii-re inkább ma is úgy tudok tekinteni mint egy jó retró masina alap komolyabb videó játék címekkel felvértezve.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák