Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dumm-dumm

    csendes tag

    Sziasztok

    Lehet hogy rossz helyre írok ebben az esetben legyen szíves valaki valamilyen megfelelő topikba irányítani a problémámmal.

    Maga a probléma az hogy van egy Fujitsu dt4-d1534 gép nálam mivel ismerős meg kért hogy rakjam újra.Az újra telepítés meg történt megy minden királyul csak a hang nem.Feltelepítettem a Realtek ac97 5.12... programot a gép felismeri csak nem jön hang.Mikor eltávolítom utána újra indítom a gépet felismeri hogy van egy ac97es programmal vezérelhető eszköz.Elinditom az xp automata telepítőjét eljut valamikor a feléig valamikor a végéig és újra indul.Ezt már eljátszotta velem párszor már 2 szer újraraktam az xp-t hátha az amiatt volt de még mindig ez a helyzet.Semmilyen más tevékenységnél nincs ilyen probléma.

    Válaszotokat előre is köszönöm.

  • Dumm-dumm

    csendes tag

    válasz #10726912 #22936 üzenetére

    Helló
    Igazából mikor bekapcsolom a gépet és elkezdem nyomogatni a gombokat add ki hangot.Illetve az újra telepítés előtte is ment a hang.

  • Dumm-dumm

    csendes tag

    Sziasztok.
    Szeretnék segítséget kérni.A gép azt csinálta,hogy alvó állapotból nem nagyon akart felébredni.Nagy nehezen sikerült beindítani.Másnap ugyan ez a jelenség viszont nem lehetett sehogy bekapcsolni.Tápot lelőttem közel 24 órán át nem volt áram alatt a gép.

    Nehezen de bekapcsolt.Három napja ugyan ez de sehogy nem sikerült képet varázsolni.Ezért tegnap kicseréltem a tápot mivel a régi sípolt.Mikor benyomtam a gépet nem volt kép viszont minden ventilátor pörgött(valószínűleg nem elég a csere táp).Be raktam a régi videokártyámat azzal elindult.Párszor azért ki kapcsoltam.Olyan 6. alkalom után jött a következő probléma.Megnyomtam a bekapcsoló gombot és beindult minden venti aztán leállt, újra elindult és újra leállt.Az idő alatt amíg lenyomtam EGYSZER a gombot.Berágtam és elvágtam a gomb vezetékeit kihúztam a gépmellé.A két vezetéket érintve elindult a gép(nem fog a végtelenségig így maradni).Ma megint alvóállapotban volt mikor megnyomtam a "space" gombot ugyan azt csinálta mint tegnap a bekapcsoló gombbal.Elkezdtem püfölni és lás csodát bekapcsolt a gép.

    Volt már ez előtt számtalanszor hogy nem volt kép alvó állapot után de mivel amd kártya és volt róla hír,hogy valami gebasz van nem érdekelt.Legtöbb alkalommal elég volt, hogy a kártyából kihúztam a csatlakozót és vissza dugtam.De volt amikor újra kellet indítanom.

    Bármi fajta ötlet?Válaszaitokat előre is köszönöm.

    Szerk:Meg van még a régi lapom.Ha másnap berakom és azzal is letesztelem,hogy mi történik.Csak most nem akarom kikapcsolni mert tanulni szeretnék/fogok.:)

    Gép:
    Alaplap:Asus M5A97 EVO R2.0
    Ram:HyperX 8GB(ha nagyon kell a pontos típus kikukázom a gépből)
    Processzor:Amd Phenom II X4 960T
    Processzor hűtő: Deep Cool Gammaxx 400
    Gépház: Cougar MX310
    Gépház ventik:3 darab Be Quiet Pure Wings 2(120mm)
    Videókártya:Asus Rx 460 Strix 4Gb Gaming
    Csere videókártya/régi:Msi Gt440 512mb
    Tápegység: Hipro HP-D4802RWB2
    Csere táp: Fsp350-60hln
    Jelenleg csak 1 darab Samsung 256Gb-os ssd van rádugva mivel nincs több sta csatlakozó az FSP tápon.

    [ Szerkesztve ]

  • Dumm-dumm

    csendes tag

    válasz Dumm-dumm #36953 üzenetére

    OFF:

    Vettem egy új tápot.Seasonic focus plus gold 550w-t.Azóta semmi furcsaság nem történt a géppel.(Lassan 1 hónapja meg van.).Gondolom a készenléti 5V-os ággal volt a gond. De se időm se kedvem nem volt darabokra szedni a tápot és átnézni.Remélem azért valakinek majd segítséget fog nyújtani ez a kis szösszenet.

Új hozzászólás Aktív témák