Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    válasz proci985 #8201 üzenetére

    Kuka és a hozzá való PCI VGA is. Teszteltem az Én gépemben és öcsémében is. 5 percen belül megadja magát és befagy a kép. A processzort hűtőjével és a tápot tudom csak értékesíteni, mert a ház is egy roncs.
    Na jó, az alaplapot félrerakom. Talán egyszer eljut ez is bacsis gyűjteményébe a leégett P4S8X-emmel együtt. :)

    Beüzemelni csak a Socket 3-mas gépet sikerült (olyat is kaptam). Örültem neki. Már csak egy merevlemez kell bele. Megnéztem mi hajtja: egy 33 MHz-es Intel i486 DX, ráadásul van benne valami szélessávú modemféleség (abból következtetem, hogy a coax szerűség, talán ISDN csatoló melett van rajta UTP csatoló is). A gépházon van egy Matáv Rt. matrica, úgyhogy biztosan internetezésre volt használva a maga idejében.
    Már csak azt nem tudom, hogy max mekkora merevlemezt ismerne fel.

    Van még az ágy alatt valami 286-os féleség. Az a donorja az első számítógépemnek is. Velük majd később foglalkozok. Ahhoz is kell merevlemez.

    Én tegnap véletlenül áramtalanítás nélkül vettem ki a gépemből a gombelemet. Bekapcsoláskor tűnt fel, hogy a BIOS nem állt vissza alapértékre. :B

    [ Szerkesztve ]

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák