Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz jokeph #48937 üzenetére

    GIGABYTE B660M DS3H DDR4

    Ram passz, nem nyúltam hozzá, nem is tudom hol lehet állítgatni vagy megnézni.

    A Windows-os eseménynaplóban ennyit találtam:

    A legutolsó restart épp alig 1 órája (ez látszik is a legfelső hibánál), a Returnal játéknál volt - itt most játék közben egyszer csak fogta magát és újraindult a gép.

    A múltkorihoz annyit, hogy tévesen írtam, mert az RTX 3060TI-t azt még ősszel vettem, és akkor még a régebbi konfig volt és ott az hibamentesen ment. Csak az alaplapot és a procit cseréltem idén egyszerre.
    Memtest-et lefuttattam, ott nem jelzett hibát, tehát nem hiszem, hogy a 2db 16GB-is modulok okoznák ezt.

    Illetve annyi kiegészítés még - lehet hogy fontos - , miután átszereltem mindent az új lapra, a fejhallgatóból statikus zaj jött, majd utána teljesen elhalkult a fejes. Beraktam egy másikat, és azzal is jött ez a zaj, majd kipróbáltam egy harmadikat is, viszont az már USB-s csatival ment rá (még külön hangkártya is van beépítve a vezetékbe), és azzal használom hónapok óta.

    Sajnos egyelőre arra továbbra sem volt még időm/energiám hogy teljesen szétkapjam az egész gépet, főleg a procit, mert a hűtő felszerelése baromi macerás...

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák